Student LOGIN

1 octombrie 2021, Colina Universității

Student LOGIN este evenimentul care deschide anul universitar la #UNITBV și este dedicat studenților din anul I, dar și studenților mai...experimentați. Scopul evenimentului este de a-i provoca pe studenți să interacționeze, să se cunoască, să ia contact cu viața de student și să cunoască întreg campusul universitar.

Studenții vor putea interacționa cu colegii din anii mai mari, vor putea afla detalii și mici trucuri din facultate și pot vizita și standurile asociațiilor studențești.

În plus, pot participa la o competiție de Treasure Hunt, la Quiz și alte jocuri pregătite special pentru festivitatea de deschidere a anului universitar.

Evident, toți câștigătorii vor fi și premiați.

Festivitatea de deschidere dedicată studenților din anul I se va încheia cu un super show de lasere și cu DJ Dark la platane.

Studenții care au certificat de vaccinare,un rezultat negativ al unui test Covid 19 sau au trecut prin boală trebuie să prezinte dovada.