Organizarea CURSURILOR FESTIVE

Stimați studenți,
Consiliul de Administrație al Universității Transilvania a agreat ideea organizării cursurilor festive pe parcursul lunii mai 2021 în Aula Sergiu T Chiriacescu. În condițiile sanitare actuale trebuie respectate regulile epidemiologice, să se țină cont de capacitatea sălii (145 locuri) și de faptul că între evenimente sunt necesare minimum 2 ore de pauză pentru igienizarea sălii. Ținând cont de capacitatea limitată a sălii vor participa la aceste evenimente doar absolvenții și cadrele didactice.
Cererile pentru organizarea acestor evenimente se trimit dnei secretar șef Monica Manolescu pe adresa monica.manolescu@unitbv.ro. Vă rugăm să treceți datele de identificare (telefon, e-mail, program de studii) ale persoanelor de contact.
Conducerea facultății va verifica disponibilitatea sălii și va contacta persoanele organizatoare.

Prof.dr. Gabriel Brătucu
Decanul Facultății de Științe economice și administrarea afacerilor