Alegeri la nivelul colectivelor de studenți pentru reprezentanții acestora în Consiliul Facultății și în Senatul Universitar

În perioada 01.11 .2023 - 22.11.2023, au loc alegeri la nivelul colectivelor de studenți pentru reprezentanții acestora în Consiliul Facultății de Științe Economice și Administrarea Afacerilor cât și în Senatul Universitar.

Persoanele interesate în ocuparea unei poziții în Consiliul Facultății și/sau în Senatul Universitar sunt rugate să depună cererea anexată cât și dovada care să ateste calitatea acestora de student (o copie a carnetului de student (primele două pagini) cu viza actualizată și/sau cu aplicația student login UNITBV) la secretariatul Departamentul de Finanțe, Contabilitate şi Teorie Economică, sala AIII.4. în perioada 06.11.2023-10.11.2023, orele 10-14.

Calendar alegeri

Cerere candidatura